قوانین

قوانین ثبت نام و استفاده از امکانات سایت سرآشپز من(Sarashpazeman.ir)


سایت سرآشپز من مفتخر است تا خدمات خود را به شهروندان ایرانی ارائه نماید. به لحاظ حفظ انسجام کاربری سايت و راحتي کاربران قوانينی وضع شده است که خواهشمندیم پیش از استفاده از سایت آنها را بطور کامل مطالعه فرمایید. اين قوانين به صورت کامل در این بخش منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغيير كنند. لذا لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين سايت به بخش "قوانين سايت" در صفحه اصلی مراجعه کنید.


 1. سایت سرآشپز من تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد
 2. استفاده از نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت كاربر حذف خواهد شد. حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.
 3. هنگام سفارش، ثبت یک شماره معتبر وقابل دسترسی برای کاربران الزامی است. در مورد کاربرانی که با شماره موبایل خود ثبت نام می کنند، موبایل آنها به عنوان نام کاربری شان ثبت میشود و در صورت تغییر شماره موبایل اکانت آنها لغو خواهد شد و امکان مشاهده اکانت قدیمی در شماره جدید وجود ندارد.
 4. سرآشپز من به کیفیت و بهداشت غذاها، سلامتی سرآشپزها و بهداشت منازل و کارگاههای آنها نظارت می‌کند. همچنین سرآشپزها ملزم به دریافت کارت بهداشت از خانه‌های سلامت تحت نظارت وزرات بهداشت هستند. با این حال مسئولیت سلامتی غذاها طبق قرارداد سرآشپز من و سرآشپز ها، کاملا به عهده هر سرآشپز می‌باشد.
 5. هنگامی که سرآشپز سفارش غذای شما را دریافت کرد ممکن است با تلفن با شما تماس بگیرد؛ در صورت عدم پاسخگویی شما، سرآشپز مختار است سفارش شما را رد نماید.
 6. این سایت نماینده ای برای برقراری ارتباط بین مشتریان آنلاین و سرآشپزهای عضو سایت می باشد و لذا مسئولیتی در قبال کیفیت غذا و نحوه ی ارسال سفارش عهده دار نیست. کیفیت غذا بر عهده ی سرآشپز مورد نظر می باشد و هر گونه شکایت، درخواست و اظهار نظر در مورد کیفیت و نحوه ی ارسال غذا به مدیریت مربوطه منتقل خواهد شد.
 7. قيمتها در منوی هر سرآشپز روزانه به روز مي شوند قيمتي که در زمان قطعي شدن سفارش مشتري در سايت منظور گرديده است معتبر مي باشد.
 8. هنگام ثبت هر سفارش، یک رسید آنلاین و یک E-mail حاوی سفارش ثبت شده و تلفن پشتیبانی سرآشپز من برای شما فرستاده می شود. در موارد دیرکرد و یا عدم تحویل سفارش قابل استفاده می باشد و سرآشپز من صرفا به عنوان نماینده ی سرآشپزها خدمات خود را ارائه می نماید.
 9. زمانی که یک سفارش ثبت می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد، لطفا با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. با توجه به سفارش گیری سرآشپز من از یک روز قبل جهت غذاهای خانگی، امکان تغییر سفارش فقط تا ساعت 18روز قبل از توزیع و درصورت تایید سرآشپز مذکور ممکن است

 1. زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده واین امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج از کنترل، این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد.
 2. افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا ۷۲ ساعت مسترد خواهد شد و یا در صورت درخواست خود کاربر وجه پرداختی همان لحظه به اعتبار شخص در سایت اضافه می گردد.
 3. مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
 4. تمامی سفارشات اینترنتی غذا در سایت سرآشپز من آرشیو می شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.
 5. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.
 6. سایت سرآشپز من امکان ایجاد واعمال تغییرات در سایت و پروفایل کاربران و سرآشپزها را بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می دارد.
 7. در سایت سرآشپز من تمام اطلاعات، لوگو ها، عکس ها و همچنین طرح سایت، در اداره کل ثبت شرکت ها و اداره کل مالکیت صنعتی به ثبت رسیده اند و تحت پوشش قانون کپی رایت محفوظ می باشند؛ استفاده از محتوای هر یک از بخش های سایت سرآشپز من، خلاف اخلاق شهروندی ایرانی بوده و متوجه پیگرد قانونی خواهد بود.
 8. همه متن ها، طرح های گرافیکی و کد های HTML جز اموال شرکت فرااندیشان سرآشپز من به حساب می آیند و هر گونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر فرم بدون اجازه مدیریت شرکت ممنوع میباشد و پیگرد قانونی در پی دارد .
 9. سرآشپز من این حق را برای خود محفوظ می دارد تا پیگیری های لازم را در چهارچوب قوانین، پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کابران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق شماره ی پشتیبانی و یا ایمیل Info@Sarashpazeman.ir  مراتب هرگونه سوء استفاده را اطلاع دهند.
 10. سرآشپز من این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بصورت مستقل ، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.
 11. مسئولیت محتوای پروفایل و منوی غذای سرآشپزها و همچنین درستی و صحت اطلاعات نمایش داده شده و تطابق آن با آنچه که عرضه می کنند بر عهده ی شخص سرآشپز می باشد و سرآشپز من هیچگونه مسئولیتی در قبال سو استفاده ها و آسیب های احتمالی آن بر عهده نمی گیرد.
 12. هر سرآشپز می تواند شرایط و قوانین مخصوص به خود را در صفحه ی مخصوص سرآشپز به اطلاع عموم برساند. مشاهده اطلاعات و سنجش قوانین مربوط به سرآشپزها بر عهده ی کاربر، بازدیدکننده و مشتری می باشد و سرآشپز من مسئولیتی در قبال آن ندارد. همه ی قوانین تا زمانی که در سایت سرآشپز من نمایش داده می شوند معتبر هستند. توصیه می شود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید تا از آخرین تغییرات قوانین مطلع گردید.
 13. در بخش نظر دهی در مورد سرآشپزها، طرح شکایات کاربران و همچنین اظهار نظر در مورد وب سایت امکانپذیر نمی باشد و لذا خواهشمندیم نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را هر کدام از مسیر مربوط به آن و در بخش مختص به آن مطرح فرمایید.
 14. از نوشتن تبليغات تجاري در قسمت نظرات یا سایر قسمت های سایت پرهيز كنيد. در صورتي كه ارسال هاي مذكور مربوط به تبليغات تجاري باشند توسط مديریت سایت حذف خواهند شد و در صورت تكرار اين عمل توسط كاربر ، آن اكانت براي هميشه بسته خواهد شد.
 15. لینک یا آدرس وب سایت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. وب سایت سرآشپز من مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.
 16. ارتقا کیفیت در سرآشپز من از طریق نظرات مشتریان انجام میگیرد. لذا هر مشتری پس از هر سفارش ملزم به پاسخ به نظرسنجی ارسال شده است
 17. آغاز عضویت و شروع استفاده از این وب‌ سایت، به منزله موافقت با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.
 18. در صورت مشاهده هر گونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا مسائل و مشکلات شخصی و یا بي احترامي به كاربران ديگر، سرآشپز ها و مسئولان سايت، به کاربر خاطی اخطار داده می شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد.
 19. با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفتدر هر بازدید شما این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه می شود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید.

امیدست با به کارگيري این قوانين و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم خدماتی درخور شان شما شهروندان عزیز ارائه نماییم؛ شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.

به اميد ساعاتی خوش در سرآشپز من براي شما شهروندان ایرانی.